keyboard_arrow_right Dodaj Ofertę
keyboard_arrow_right Zaloguj się
keyboard_arrow_right Zarejestruj się
keyboard_arrow_right Strona główna
keyboard_arrow_right Przemysł
keyboard_arrow_right Szukaj
keyboard_arrow_right Sprzedać

Kompletny przewodnik dla kupujących Mercedes-Benz Actros 1845: jak wybrać najlepiej używany samochód ciężarowy dla swojej firmy

Title picture

Byłoby niedopowiedzeniem powiedzieć, że Mercedes-Benz jest bardzo silnie obecny na rynku ciężarówek. Producent ustanowił wiele standardów w tej dziedzinie. Bogata historia marki jest pełna innowacji i sukcesów, które prowadzą do dzisiejszych wysoce wydajnych i niezawodnych modeli produkcji. Actros 1845 Mercedes-Benz jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów, nie ma co do tego wątpliwości. Pożądany model wyróżnia się z tłumu nie tylko nowoczesnym i eleganckim wyglądem, ale także licznymi funkcjami, które oferuje. Przestronne kabiny, niezawodne silniki oraz stosunek ceny do jakości to powody, dla których firmy często wybierają Actros 1845 jako część swojej floty ciągników.

Są jednak rzeczy do rozważenia przy poszukiwaniu najlepszej oferty na rynku. Nie trzeba dodawać, że najniższa cena nie powinna być twoim głównym priorytetem. Po ustawieniu odpowiedniego budżetu musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny pojazd używany. W tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o Actrosie 1845, zanim kupisz używany.

Actros 1845 Mercedes-Benz: tradycja i technologia łączą się, aby osiągnąć doskonałość

Od momentu premiery w 2011 roku nowy Actros odniósł natychmiastowy sukces. Był rozwijany przez lata, stając się jeszcze bardziej wyrafinowany i wydajny niż był wcześniej. Próba czasu pokazała, że ​​jednym z najlepszych silników ciężarówek na rynku był silnik wysokoprężny OM471 z silnikiem wysokoprężnym. Dostępny w różnych modelach z kilkoma poziomami mocy wyjściowej, bestia 12,8 litra jest tak niezawodna, jak to tylko możliwe. Elektrownia zapewnia moc 449 KM i moment obrotowy 2200 Nm w połączeniu z naprawdę dobrą skrzynią biegów zdolną do płynnej i szybkiej zmiany biegów oraz, co najważniejsze, doskonałą oszczędność paliwa.

Ciężarówka jest łatwa w manewrowaniu, a jazda jest tak dobra, jak każda inna wysokiej klasy ciężarówka ciągnikowa, prawdopodobnie nawet odrobinę lepsza, ale jest to jeden aspekt, który jest całkowicie oparty na osobistych preferencjach.

Co należy rozważyć przed skanowaniem rynku używanego Actrosa 1845?

Przede wszystkim musisz znać obecne przepisy i ustawodawstwo w swoim kraju, ponieważ istnieją różne standardy, które musi spełnić każdy samochód ciężarowy, aby być sprawnym. Norma emisji jest jedną z najważniejszych rzeczy do sprawdzenia. Czasami używane ciężarówki są wyposażone w zestawy do obniżenia wersji do celów eksportowych, a nawet ich filtry DPF są usuwane. Ma to na celu zwiększenie niezawodności pojazdu i ułatwienie mu radzenia sobie w trudnych warunkach drogowych i niskiej jakości paliwa w krajach poza Europą.

Po drugie, istnieje kilka możliwych problemów, które należy wziąć pod uwagę przed spojrzeniem na którykolwiek używany Actros 1845. Poniższa lista kontrolna pomoże ci ustalić, czy konkretnie używany ciągnik, który Cię interesuje, spowoduje wkrótce problemy.arrow_back_iosPowrót