keyboard_arrow_right Dodaj Ofertę
keyboard_arrow_right Zaloguj się
keyboard_arrow_right Zarejestruj się
keyboard_arrow_right Strona główna
keyboard_arrow_right Przemysł
keyboard_arrow_right Szukaj
keyboard_arrow_right Kupować
keyboard_arrow_right Sprzedać

Parts Machinery Plus - światowy lider w dostawie części zamiennych

Title picture

Parts Machinery Plus jest światowym liderem w dostawie części zamiennych do marek JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, CASE, NEW HOLLAND, VOLVO, LIEBHERR, MANITOU, MASEY FERGUSON, PERKINS, HIDROMEK, BOBCAT, JOHN DEERE w doskonałych cenach Gwarancja.

PMP oferuje szeroką gamę części zamiennych do maszyn budowlanych i rolniczych, a także części do wózków widłowych i silników. Wysoka jakość usług jest gwarantowana zarówno w ich bazach w Europie, jak i w niedawno otwartym magazynie w Sofii w Bułgarii. Szeroka gama części OEM do koparek, koparko-ładowarek, minikoparek, ciągników, spychaczy, ładowarek teleskopowych, rolek i innych. a także oryginalne i alternatywne części zamienne do maszyn budowlanych i rolniczych z międzynarodową gwarancją.

Parts Machinery Plus jest partnerem tysięcy firm oferujących części zamienne. PMP zadba o dostarczenie niezbędnych części zamiennych do maszyn budowlanych, takich jak koparki, ładowarki, spycharki, części zamienne do maszyn rolniczych, takich jak ciągniki, kombajny, maszyny paszowe, części zapasowe do urządzeń magazynowych, takich jak wózki widłowe, ciężarówki z gazem, ciężarówki elektryczne, zapasowe części do ciężarówek, wywrotek, przyczep.

Na stronie „PMP” znajdziesz sekcję dotyczącą sprzedaży używanych maszyn. Jeśli chcesz kupić używaną maszynę budowlaną, z gwarancją i zapewnionym transportem, używane maszyny, które przeszły kontrolę techniczną przez przedstawicielstwo marki, „Parts Machinery Plus” zaoferuje ci najlepsze z rynku, zgodnie z Twoim budżetem.

W „Parts Machinery Plus” polegają na długoterminowych relacjach z klientem, z powodzeniem od ponad 15 lat. Możesz zaufać ich wyszkolonym specjalistom, aby szybko i poprawnie znaleźli odpowiednią część zamienną dla twojej maszyny, a także używanej maszyny. Jest to część formuły, dzięki której „PMP” zdobywa zaufanie wielu międzynarodowych klientów ze wszystkich branż, którzy polecają je bez wahania.

Odwiedź Parts Machinery Plus: https://pmp.bg/arrow_back_iosPowrót