keyboard_arrow_right Dodaj Ofertę
keyboard_arrow_right Zaloguj się
keyboard_arrow_right Zarejestruj się
keyboard_arrow_right Strona główna
keyboard_arrow_right Przemysł
keyboard_arrow_right Szukaj
keyboard_arrow_right Kupować
keyboard_arrow_right Sprzedać

Znajdź nowych klientów! Zacznij sprzedawać już dziś!

Sales-Machinery.pl to międzynarodowy rynek Następny poziom dla sprzedawców ciężkich maszyn i urządzeń. Jako zarejestrowany użytkownik otrzymasz pełną gamę instrumentów, które stworzyliśmy specjalnie na potrzeby Twojej firmy.
Dotrzyj do milionów potencjalnych nabywców z całego świata w innowacyjnym rynku Sales Machinery, wspieranym przez silny marketing międzynarodowy.

Dealer Services

Możesz zapytać ...

Jak pozostać w kontakcie z moimi potencjalnymi klientami?

Jak poprawić i pomnożyć moją sprzedaż?

Jak dotrzeć do prawdziwych nabywców?

Gdzie muszę reklamować mój magazyn maszyn ciężkich?

Który rynek jest najlepszy?

Gdzie dowiedzieć się o nowych trendach i potrzebach użytkowników?

Jak zaangażować ogromną grupę odbiorców o różnych zainteresowaniach?

Jak zoptymalizować wyszukiwanie użytkowników, aby znaleźć mój sprzęt?

Dlaczego Sales-Machinery.pl?

100x100

Platforma językowa Multy

Możesz dodać informacje / opis do każdej reklamy. Wszystkie informacje w Twoim profilu, dotyczące języków, które znasz i rozumiesz.
Możesz domyślnie ustawić język swojego profilu, dane metryki lub walutę.

100x100

Waluty i miary

Kolejną wielką zaletą platformy Sales Machinery są 32 opcje walutowe odpowiadające Twojemu krajowi, ponownie możesz ustawić ją domyślnie na swoim koncie. Ułatwia to obliczanie cen, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

100x100

Filmy do twoich reklam

Zaprezentuj swój ekwipunek wideo i od razu zwróć uwagę kupującego! Możliwość DARMOWEGO przesłania pliku wideo. Dla Twojej wygody możesz przesłać plik wideo bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

100x100

Gwarancja

Wiemy, jak ważne jest pokazanie potencjalnych klientów, jeśli Twoja maszyna / sprzęt / pojazd / część zamienna mają gwarancję - gwarancję dealera lub producenta. Znajdziesz go jako znak na wizytówce reklamy.

100x100

Wysokiej jakości zdjęcia

Wiemy, jak ważne są szczegóły dla Twoich potencjalnych klientów, dlatego stworzyliśmy platformę, na której możesz przesłać do 15 wysokiej jakości zdjęć, aby klienci mogli powiększyć i uzyskać rzeczywistą wizję sprzedawanego sprzętu.

100x100

Podobną reklamę

Dla Twojej wygody stworzyliśmy niesamowite narzędzie do kopiowania lub publikowania podobnych reklam, pomocne dla tych, którzy mają wiele reklam. Inne korzyści, które masz, to przycisk promocji, aktywacja / dezaktywacja reklamy, wyświetlanie, edycja i usuwanie reklamy.

100x100

Łatwy w użyciu filtr.

Ponownie dla Twojej wygody stworzyliśmy bardzo łatwy w użyciu silnik filtrów. Uzyskaj odpowiednie filtry po wybraniu branży, kategorii i podkategorii. Wygodne wyszukiwarki, w których możesz zawęzić wyszukiwanie do najmniejszych szczegółów.

Opcje planów subskrypcji

Każdy z naszych klientów jest cenny, rozumiemy, że masz inne potrzeby w zakresie wielkości działalności; dlatego oferujemy 4 różne abonamenty oraz opcję indywidualnego abonamentu. Możesz nawet wybrać między 3 różnymi okresami walidacji 3, 6 lub 12 miesięcy z różnym procentem rabatu.

START
25 ogłoszeń

 • Do 15 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 • Filmy do twoich reklam
 • System czatu
 • 60 dostępnych kredytów / okres 12 miesięcy
Zacząć teraz
MAXIMA
50 ogłoszeń

 • Do 15 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 • Filmy do twoich reklam
 • System czatu
 • 120 dostępnych kredytów / okres 12 miesięcy
Zacząć teraz
ULTRA
100 ogłoszeń

 • Do 15 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 • Filmy do twoich reklam
 • System czatu
 • 180 dostępnych kredytów / okres 12 miesięcy
Zacząć teraz
EXTRA
250 ogłoszeń

 • Do 15 zdjęć w wysokiej rozdzielczości
 • Filmy do twoich reklam
 • System czatu
 • 240 dostępnych kredytów / okres 12 miesięcy
Zacząć teraz

KUP INDYWIDUALNY PLAN

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli nie możesz znaleźć planu, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Zmień swoje konto SM w plan sprzedaży!

chat

System czatu online

Zwiększ sprzedaż i błyskawicznie rozwiązuj problemy klientów. Będziesz mógł lepiej łączyć się z klientami i budować ich zaufanie. To zaufanie z czasem będzie napędzać Twój biznes.

timer

Szybki i wygodny

Dzięki Perfect Dashboard utrzymanie reklam staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeden z najlepszych pulpitów nawigacyjnych w branży ciężkich maszyn, jaki kiedykolwiek stworzono.

mobile_friendly

Konserwacja

Zrozumienie znaczenia optymalizacji mobilnejW tym nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie społeczeństwie ogromne znaczenie mają reklamy zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych

playlist_add_check

Import XML

Skorzystaj z funkcji automatycznego importu dla wszystkich swoich ofert i zapasów ze strony internetowej bezpośrednio do swojego profilu na Sales-Machinery.pl. Prześlij nam plik XML swojego inwentarza ze swojej witryny lub bazy danych inwentarza, a nasz zespół automatycznie zaktualizuje Twoje reklamy w Sales-Machinery. Stworzyliśmy tę funkcję, aby zaoszczędzić Twój cenny czas.

attach_money

Zoptymalizowane reklamy

Zamierzamy zareklamować twój sprzęt, tak jak nasz sprzęt, przyjrzymy się twojej sprzedaży maszyn, urządzeń, ciężarówek lub przyczep, tak jakby to była nasza lista sprzedaży. Będziemy poświęcać się reklamowaniu twoich reklam również na lokalnych rynkach. Staniecie się częścią nas, a my staniemy się częścią was, ponieważ wierzymy, że jesteśmy razem silniejsi.

sentiment_satisfied_alt

Wsparcie?

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w specjalistycznym handlu maszynami i urządzeniami i dokładamy wszelkich starań, aby wspierać Twój biznes! Chcemy, abyś był partnerem na naszej platformie, a nie klientem. Chcemy, abyś czuł się komfortowo na naszej platformie. Możemy zagwarantować, że zespół ekspertów ds. Sprzedaży maszyn zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć sprzedaż.

Dołącz do Sales-Machinery.pl i dotrzyj do tysięcy potencjalnych nabywców!

Dotrzyj do większej liczby klientów dla swoich maszyn i urządzeń. Zamieść swoje reklamy na najpopularniejszych portalach handlowych na świecie, wszystkie w Sales-Machinery.pl

Promuj lub wyróżnij swoje reklamy w wynikach wyszukiwania i wyróżnij się na tle konkurencji

Reklamujemy się w wielu krajach, a Twoje reklamy będą publikowane na całym świecie w różnych językach

Możesz mieć swój baner na każdej stronie, a więcej informacji o rozmiarze i koszcie reklamy banerowej znajdziesz na naszej stronie Zareklamuj się w Sales Machinery .

Strona reklamowa dealera
Zapewniamy Ci możliwość publikowania własnych reklam, promocji, banerów, czasu pracy, pełnej listy ze wszystkimi Twoimi reklamami i ponownie przycisku filtrowania, dzięki czemu klient może kontynuować wyszukiwanie na Twojej stronie, sekcji oceny, śledzić komentarze klienta, dodawać dodatkowe informacje, takie jak więcej lokalizacji, dodatkowe języki mówione itp. Możesz szczegółowo opisać swoją firmę, dodać zdjęcia i filmy.

100x100

System czatu online


Czas to pieniądz, dlatego opracowaliśmy doskonałe połączenie komunikacyjne między wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami Sales Machinery.

Nasz system komunikacji został stworzony z myślą o natychmiastowym, przyjaznym dla użytkownika połączeniu z możliwością otrzymywania zapytań i natychmiastowej odpowiedzi potencjalnemu klientowi. Wiemy, że wiele twoich regularnych próśb znajduje się w skrzynce SPAM i możesz przegapić umowę, która jest bardzo niekorzystna dla Twojej firmy. W naszym systemie czatu Twoi klienci są powiadamiani, gdy jesteś online / offline. Jeśli nie jesteś online na naszej platformie, powiadomimy Cię e-mailem, gdy ktoś wyśle ​​Ci zapytanie. Sales Machinery doradza, aby zwracać większą uwagę na swój status (online / offline), ponieważ po naszych badaniach statystyki pokazują znacznie bardziej pozytywny wynik na temat wniosków potencjalnych klientów, gdy dealer jest online.

Zalety czatu: widzisz informacje o reklamie, którą pisze klient, dane kupującego. Masz pełną historię komunikacji i uważamy, że pomoże ci to w szybszej sprzedaży. Za pośrednictwem systemu czatu możesz również wysyłać pliki, zdjęcia i inne dokumenty, znacznie lepiej niż tylko pisać i odbierać wiadomości.

100x100

Dlaczego Sales Machinery są dobrze zorganizowane do użytku przez dealerów?


Ponieważ tutaj możesz:
 • Skontaktuj się z każdym zarejestrowanym użytkownikiem, który widział Twoją reklamę
 • Statystyka liczby osób otwierających reklamę, liczby kliknięć w celu wyświetlenia Twojego numeru telefonu, liczby osób zainteresowanych wyświetleniem Twoich adresów, liczby osób dodających Twoje reklamy do ulubionych, również historia zgłoszeń.
 • Na stronie reklamowej dealera możesz śledzić liczbę odwiedzających jako statystyki, ponownie możesz skontaktować się z każdym użytkownikiem, który odwiedził twoją stronę i ile osób dodało Twoją stronę dealera jako ulubionego dealera


Zmień swoje konto SM w plan sprzedaży!

Dotrzyj do większej liczby klientów dla swoich maszyn i urządzeń. Zamieść swoje ogłoszenia na najpopularniejszych platformach handlowych na świecie, wszystko w Sales-Machinery.pl Promuj lub wyróżnij swoje reklamy w wynikach wyszukiwania i wyróżnij się na tle konkurencji Aby promować swoją firmę na innowacyjnym rynku Sales Machinery, dajemy Ci możliwość aby umieścić baner reklamowy, związany z branżą, kategorią, maszyną lub typem oferowanej maszyny. Możesz mieć swój baner na każdej stronie, a więcej informacji o rozmiarze i koszcie reklamy banerowej znajdziesz na naszej stronie Zareklamuj się w maszynie sprzedaży.

Logo firmy

Reklamy premium

Skorzystaj z okazji, aby promować i wyróżniać swoje reklamy w górnej części wyników wyszukiwania i zwiększyć widoczność za pomocą opcji sponsorowanej Premium.

keyboard_arrow_right
Logo firmy

Najlepsze reklamy

Najpopularniejsze reklamy sponsorowane umożliwiają wyróżnienie reklam w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu wyróżnisz się na tle konkurencji.

keyboard_arrow_right
Logo firmy

Reklamy na banerach

Zwiększ swoją obecność przed tysiącami potencjalnych nabywców na całym świecie dzięki Sales-Machinery.pl!

INDYWIDUALNE cechy maszyny

W przeciwieństwie do zwykłych witryn reklamowych Sales Machinery jest wysoce wyspecjalizowane w reklamach sprzedaży ciężkich maszyn, sprzętu i ciężarówek.

Z tego powodu każda reklama ma indywidualną charakterystykę zgodnie z kategorią i typem maszyny. Zarówno podczas publikowania, jak i przeglądania ich.

Nasza platforma zapewnia mechanizm przeznaczony do ukierunkowanej reklamy dla każdej maszyny przed tysiącami potencjalnych nabywców!

Pojemność zbiornika (L) 14000
Pojemność skrzyni m 3 6 m 3
Kabina typu XL
Typ kabiny Topline
Masa eksploatacyjna 22000 (kg)
100x100

Twój OSOBISTY menedżer konta

Wierzymy, że siła naszej firmy leży w naszej zdolności do komunikowania się z naszymi klientami.


Będziemy trzymać cię blisko, wspierając cię, jeśli potrzebujesz. Są doświadczeni administratorzy w Sales Machinery, którzy doskonale znają rynki dwunastu głównych branż przemysłu ciężkiego na świecie. Wiemy, gdzie, kiedy i co reklamować. Każdy kraj ma inne preferencje wyszukiwania, wiemy, gdzie dokładnie wskazać każdy sprzęt / maszynę, wszelkiego rodzaju ciężarówki i przyczepy, osprzęt i części zamienne.

Wkrótce


Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy zaprezentować nasz produkt Rynek sprzedaży maszyn, ale wciąż nad nim pracujemy. Aby go zaktualizować i uczynić go jeszcze wygodniejszym w użyciu.
Planujemy dodać nowe funkcje, łatwe i wygodne w użyciu od ciebie i twoich nabywców.
W nowej kategorii, którą właśnie otworzymy, uważamy, że znajdziesz jeszcze więcej klientów. Dlatego nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci nowe sekcje na platformie.

100x100

Dołącz do rodziny tysięcy udanych dealerów
sprzedających za pośrednictwem Sales-Machinery.pl

TAK! Utwórz moje konto TERAZ!