keyboard_arrow_right Dodaj Ofertę
keyboard_arrow_right Zaloguj się
keyboard_arrow_right Zarejestruj się
keyboard_arrow_right Strona główna
keyboard_arrow_right Przemysł
keyboard_arrow_right Szukaj
keyboard_arrow_right Sprzedać

Dlaczego warto kupować sprzęt za pośrednictwem
Sales-Machinery.pl?

Sales-Machinery.pl to rynek następnego poziomu z 12 największymi branżami sprzętu ciężkiego, takimi jak Ciężarówki Przyczepy, Rolnictwo, Sprzęt Budowlany, Sprzęt Leśny, Sprzęt Magazynowy, Maszyny Komunalne, Produkcja i Przetwarzanie, Statek, Maszyny Lotnicze, Sprzęt Biwakowy, Maszyny Specjalne i Części Zamienne, w tym 800 różnych kategorii ciężkich maszyn, odpowiednio przedstawionych według rodzaju, reprezentowanych przez 5000 głównych producentów w różnych sektorach, wyposażonych w maszyny ponad 70 000 modeli. Skontaktuj się ze sprzedawcami z całego świata, aby znaleźć swój sprzęt; Absolutnie BEZPŁATNE konto indywidualne wraz z wieloma potencjalnymi funkcjami i pełnym wsparciem ze strony Sales Machinery.

Buyer Services
account_circle

Jest za darmo

Utwórz DARMOWE konto w Sales Machinery. Zamieść 3 DARMOWE ogłoszenia. Wielojęzyczna DARMOWA strona internetowa z ponad 12 językami dla Twojej wygody.

keyboard_arrow_right
access_time

Oszczędzaj czas

W Sales Machinery możesz zaoszczędzić czas na kontrolach sprzętu osobistego, docierając do wielu różnych ofert z całego świata.

keyboard_arrow_right
verified_user

Blisko mnie

Skorzystaj z wyszukiwarki Sales Machinery, aby zlokalizować dealerów ciężkiego sprzętu i sprzętu nie tylko na całym świecie, ale także w pobliżu.

Dlaczego Sales Machinery?

Ponieważ jest łatwy w użyciu

Ponieważ bariera językowa nie jest czynnikiem, wizualizujemy maszyny w przemyśle
za pomocą ikon

Ponieważ mamy najnowsze ogłoszenia

Ponieważ zawsze szukamy rozwiązań dla twoich pytań

Ponieważ oferujemy różne funkcjonalności

Ponieważ wiemy, że zakup sprzętu to szczególny moment

Ponieważ dajemy Ci możliwość nawiązania kontaktu z użytkownikami o podobnych zainteresowaniach

Ponieważ wiemy, jak ci się przydać

100x100

To jedyna wyszukiwarka tego typu. Niezwykle łatwy w obsłudze


Platforma sprzedaży maszyn jest łatwa w użyciu dla każdego użytkownika, który chce znaleźć maszynę / sprzęt / pojazd / części zamienne na międzynarodowych rynkach, umieściliśmy ikony w każdej dużej branży, w każdej kategorii maszyny, nawet na dowolnym typie maszyny. To sprawi, że poczujesz się tak komfortowo, jak to możliwe, szukając następnego stroju.

Indywidualne cechy maszyny


Duży wybór reklam, które skutecznie konkurują z wieloma sprzedawcami, co pozwala wybrać odpowiednią maszynę.

Wiemy, która zawartość maszyny jest najważniejsza. Jeszcze przed zakończeniem sprawdzania reklamy pokażemy najważniejsze informacje na wizytówce reklamy.

Dla każdego typu maszyny ustawiliśmy prawidłowe cechy, które są ważne dla maszyny.

100x100
Filter Element
Filter Element
Filter Element

Zawęź wyszukiwanie!


Teraz możesz znaleźć jeszcze większą wygodę w naszych wyszukiwarkach, w których możesz filtrować wyszukiwanie według marki, modelu, roku produkcji i innych.

Wygodne wyszukiwarki do precyzyjnego wyszukiwania według budżetu, wagi, roku produkcji, marki i modelu i / lub producenta, kontynentu i / lub kraju. Aby spełnić twoje potrzeby.

W Sales Machinery możesz zawęzić wyszukiwanie do najmniejszego i najważniejszego szczegółu dla każdego typu maszyny osobno.

Skorzystaj z Sales Machinery, aby znaleźć idealne dopasowanie do odpowiedniego sprzętu!

100x100

Platforma wielojęzyczna

Stworzyliśmy wielojęzyczną platformę z ponad 12 językami. Możesz teraz swobodnie komunikować się z dowolnym sprzedawcą na świecie. Możesz ustawić język mówiony domyślnie w swoim profilu

100x100

Waluty i wskaźniki

Kolejną zaletą platformy Sales Machinery są 32 opcje walutowe, dzięki czemu można łatwo obliczyć kwoty. Dla Twojej wygody możesz używać zarówno imperialnych, jak i metrycznych systemów pomiarowych.

100x100

Reklama wideo

Stworzyliśmy dla Ciebie platformę, na której możesz sprawdzić, jak naprawdę działa maszyna, na którą patrzysz. Sprzedawca może umieścić film w reklamie i usłyszeć, jak działa silnik.

chat

System czatu

Dzięki naszemu systemowi komunikacji możesz teraz natychmiast dotrzeć do sprzedawców z całego świata. Poinformujemy sprzedawcę, do którego piszesz, nawet jeśli nie jest on online. Zawsze szybka odpowiedź na twoje pytania.

timer

Prędkość

Dla Twojej wygody stworzyliśmy wyszukiwarkę z szeroką gamą filtrów. Ponieważ wiemy, że Twój czas jest cenny i potrzebujesz łatwej w użyciu platformy do wyszukiwania

beenhere

Weryfikacja techniczna

Sales-Machinery.pl Zaprasza Cię do sprawdzenia i przeprowadzenia pełnego audytu sprzętu i maszyn, którymi jesteś zainteresowany na całym świecie, poprzez autoryzowany serwis

phone_iphone

Idealna wizualizacja

Każdy sprzedawca w Sales Machinery może załadować do 15 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, abyś mógł szczegółowo zobaczyć maszyny i urządzenia. Wiemy, że jest to dla Ciebie ważne.

library_add_check

Umiłowani

Jako zarejestrowany użytkownik na platformie Sales Machinery dajemy Ci narzędzie do zapisywania na twoich ulubionych ofertach twoich zainteresowań, a także odsprzedawców, których stronę dealerską możesz przeglądać z ich list.

sentiment_satisfied_alt

Priorytet

Chcemy, abyś wiedział, że Sales Machinery nie otrzymuje prowizji od transakcji i sprzedaży. Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie naszych gości. Daj nam znać, jeśli masz jakiekolwiek trudności

Znajdź najniższą cenę online!


Wiemy, że koszt maszyny / wyposażenia jest dla Ciebie bardzo ważny. Kupujący zawsze chce zawrzeć umowę w najlepszej możliwej cenie. Wierzymy, że będziesz w stanie porównać wiele międzynarodowych ofert w Sales Machinery, aby osiągnąć swój budżet.

Dzięki codziennym dodawaniu nowych ofert możesz znaleźć najniższą cenę za każdym razem, gdy odwiedzasz Sales Machinery w celu ponownego wyszukiwania. Czasami mamy reklamy publikowane bezpośrednio przez dostawcę lub pierwszego właściciela. Niezależnie od tego, czy szukasz wysokiej jakości używanego sprzętu, czy nowych maszyn. Będziesz mógł porównać ceny głównych marek w wielu różnych ofertach.

Dostępność


Platforma Sales Machinery została zaprojektowana wyłącznie dla wygody klientów. Przeprowadzone przez nas badania wykazały, że kupujący i sprzedający chcieliby korzystać z tego innowacyjnego rynku z każdego możliwego urządzenia.

Możesz cieszyć się czasem online bez względu na preferencje urządzenia. Platforma jest dostępna na komputerze domowym, laptopie, tablecie i smartfonie. Gwarantujemy doskonałą wizualizację nawet przy mniejszym ekranie.

100x100
100x100

Już wkrótce


Zespół Sales Machinery chętnie oferuje więcej funkcji platformy. Przygotowaliśmy nowe sekcje, kategorie, filtry i opcje. Naszym celem jest uczynienie sprzedaży maszyn ulubionym rynkiem maszyn ciężkich i urządzeń.
Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza. Stale doskonalimy siebie i naszą platformę. Robimy to dla ciebie.
Uważamy również, że wszystko jest możliwe, ponieważ współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami, którzy doradzą nam, co jeszcze możesz polubić.

Dołącz do rodziny tysięcy udanych nabywców poprzez Sales-Machinery.pl

Tak! Utwórz moje konto TERAZ!