keyboard_arrow_right Dodaj Ofertę
keyboard_arrow_right Zaloguj się
keyboard_arrow_right Zarejestruj się
keyboard_arrow_right Strona główna
keyboard_arrow_right Przemysł
keyboard_arrow_right Szukaj
keyboard_arrow_right Sprzedać

Informacje rozliczeniowe

Metody płatności / VAT / Kredyty w Sales Machinery


Dla Twojej wygody Sales Machinery oferuje dwie metody płatności na naszej platformie, aby płatności były szybsze i bardziej bezpieczne.

Metoda płatności Pay Pal:

Po wybraniu abonamentu i naciśnięciu przycisku Uaktualnij otworzy się strona zamówienia, w której można znaleźć nazwę i opis wybranej usługi. Poniżej musisz podać dane do faktury, a następnie kliknij przycisk Zamów teraz, otworzy się nowa strona, na której musisz kliknąć przycisk PayPal, gdzie możesz kontynuować płatność. Po otrzymaniu płatności wybrany plan subskrypcji będzie aktywny.

 

Metoda płatności przelewem bankowym:

Jeśli chcesz zapłacić za odnowienie lub uaktualnienie za pomocą metody przelewu bankowego, najpierw musisz wybrać abonament, a następnie wprowadzić dane do faktury na stronie Zamówienia i nacisnąć przycisk Zamów teraz. Otworzy się nowa strona, na której możesz zobaczyć numer zamówienia, kwotę, którą musisz przelać oraz dane bankowe Sales Machinery. Możesz także pobrać fakturę, klikając przycisk Drukuj. Następnie musisz kontynuować płatność. Po otrzymaniu płatności wybrany plan subskrypcji będzie aktywny.

 

Co to jest numer identyfikacyjny VAT?

Jest to unikalny numer identyfikujący podatnika (firmę) lub podmiot prawny niebędący podatnikiem, który jest zarejestrowany do celów podatku VAT.

Wszystkie firmy zarejestrowane w VAT, będące częścią UE, nie będą obciążone podatkiem VAT. Wszystkie firmy posiadające rejestrację VAT zostaną poddane kontroli w celu ustalenia aktualności numerów VAT. Od osób fizycznych w UE zostanie naliczony podatek VAT od ich zamówienia.

Gdy sprzedawca jest zarejestrowany przy użyciu danych firmy na naszej platformie, musi wcześniej wprowadzić swój numer VAT w systemie (w celu zatwierdzenia), przed zamówieniem pakietu lub kontynuować płatności. W ten sposób będzie mógł zobaczyć kwotę płatności bez VAT przed dokonaniem płatności.

Kraje posiadające podatek od towarów i usług (VAT) dla firm i osób prywatnych:

Do wszystkich krajów europejskich, które nie należą do UE, VAT zostanie dodany w następujący sposób: Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Watykan, Islandia, Liechtenstein, Mołdawia, Monako, Norwegia, Rosja, San Marino, Macedonia Północna, Turcja, Serbia, Ukraina, Czarnogóra, Szwajcaria.

VAT zostanie doliczony do krajów Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii, wszystkich krajów Azji i Afryki.

 

Kredyty

Kredyt to sposób zapłaty za opublikowanie reklam i zakup opcji widoczności.

Możesz używać kredytów tylko do publikowania reklam i kupowania opcji promocyjnych. Kredyty nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

Zakupione kredyty pozwalają zaoszczędzić czas podczas publikowania reklam, ponieważ nie trzeba podawać danych bankowych.

Kredyty są ważne przez rok od daty zakupu.

Jak kupić pakiet kredytów?

Możesz kupić pakiet kredytowy po opublikowaniu reklamy lub klikając swój profil> Subskrypcja / Kredyty / Zamówienia> Kredyty> Zamów

Kliknij tutaj, aby kupić pakiet kredytów

 

Jak zapłacić za moje ogłoszenie?

Po opublikowaniu reklam możesz płacić kartą debetową za pośrednictwem bezpiecznego interfejsu płatności online lub Paypal.

Jeśli kupiłeś kredyty, zostaną one bezpośrednio odjęte z Twojego koszyka.

W przypadku płatności cyklicznych (w ramach subskrypcji) możesz płacić przelewem bankowym, PayPal lub kredytami.

 

Nie dostałem mojej faktury

Ze względów środowiskowych nie wysyła się już faktur pocztą. Gdy faktura jest dostępna, wysyłamy ją pocztą e-mail. Masz możliwość wprowadzenia innego adresu e-mail niż ten, którego używasz do logowania, aby otrzymywać faktury elektroniczne.

Wszystkie swoje faktury możesz znaleźć na swoim koncie użytkownika (możesz zostać poproszony o zalogowanie się najpierw), a następnie kliknij Mój profil> Subskrypcja / Kredyty / Zamówienia> Zamówienia.

 

Jaki jest kod bezpieczeństwa banku?

Gdy płacisz online, Twój bank może poprosić o ten kod w celu ochrony danych i transakcji bankowych. Jeśli nie znasz tego kodu bezpieczeństwa, zalecamy skontaktowanie się z bankiem.

Zapytanie help_outline